Művészeti menedzser állás

Az Óbudai Danubia Zenekar pályázatot hirdet

Művészeti menedzser

munkakör betöltésére.

A munkaviszony jellege: határozott idejű, teljes munkaidős

Munkakörbe tartozó illetve a középvezetői megbízással járó legfontosabb feladatok:

  • A művészeti vezetővel és az ügyvezetővel közösen a Zenekar éves munkatervének előkészítése
  • Az évad koncertjeinek megszervezésében való részvétel
  • A művészeti-, adminisztratív és gazdasági vezetéssel való kapcsolattartás, folyamatos együttműködés, a művészeti projektek koordinációja
  • A Zenekar napi munkarendjének megtervezése, a munkarendhez kapcsolódó napi ügymenet biztosítása,
  • A koncertekhez tartozó próbarendek összeállítása
  • Az évad produkcióihoz kapcsolódó logisztikai feladatok koordinálása, közreműködés a szerződések elkészítésében
  • A Zenekar kiemelt jelentőségű ifjúsági programjainak előkészítése és lebonyolítása, belföldi és külföldi turnék adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Művészegyeztetés, kapcsolattartás a zenekar művészeivel, karmesterekkel, szólistákkal
  • A hangszerkölcsönzések és hangszerjavítások koordinációja

Pályázati feltételek, elvárt kompetenciák:

– Felsőfokú végzettség

– Erkölcsi bizonyítvány

– Zenei előképzettség (minimum folyékony kottaolvasás és középszintű klasszikus zenei műveltség)

– A komolyzenei életben való jártasság

– Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó és stressz tűrő képesség

– Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

– Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

– Felsőfokú zenei, vagy művészeti menedzseri végzettség

– Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat

Juttatások:

– Piacképes középvezetői fizetés

– Cafeteria

A pályázat benyújtásának határideje:

  1. február 15.

A benyújtás módja:

A jelentkezéseket elektronikus úton a pr@odz.hu címre kérjük eljuttatni.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével,

magyar nyelvű motivációs levél, melyben a jelentkező számot ad a szakmai tapasztalatairól, a magyarországi vagy külföldi koncertéletben való jártásságáról, a klasszikus zenéhez való kötődéséről.

A végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolata

Adatkezelési nyilatkozat, melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes

adatainak kezeléséhez.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A benyújtott pályázatok ellenőrzése és kiértékelése után, a jelentkezők személyes meghallgatására kerül sor.

Az állás a pályázati munkák minősítését és elbírálását követően azonnali hatállyal betölthető.

Budapest, 2018. január 18.

Ács Péter

Ügyvezető